Metalizavimas

UAB Vaitometa ceche ir objekte atlieka plieninių konstrukcijų metalizavimą.
Dėl šios paslaugos maloniai prašome kreiptis telefonu +37065279244, +37061040474

Skaityti daugiau

Plieninių paviršių smėliavimas ir dažymas

UAB ,,Vaitometa ‘’ darbuotojai gali atlikti naujų ir senų metalo gaminių smėliavimą ( valymą abrazyvu) , dažymą visų tipų dažais .Smėliavimą ir dažymą galim atlikti tiek objekte, tiek ceche.

Skaityti daugiau

Galerija

UAB ,,Vaitometa‘‘ atliktų darbų nuotraukų ir video galerija

Skaityti daugiau

2021 09 27

Plieninių paviršių smėliavimas pagal ISO 8501 ir dažymas laikantis ISO12944 standarto

UAB ,,Vaitometa“ darbuotojai gali atlikti naujų ir senų metalo gaminių smėliavimą (valymą abrazyvu), dažymą visų tipų dažais. Smėliavimą ir dažymą galim atlikti tiek objekte, tiek ceche.      

Mūsų ilgametis užsakovas AB ,,Baltijos laivų statykla“, o dabar UAB ,,Vakarų Baltijos laivų statykla“ turėjo galimybę įsitikinti mūsų, kaip rangovo aukšta darbuotojų kvalifikacija, lankstumu keičiantis darbų apimtims, operatyviu reagavimu į užsakovo poreikius.

UAB ,,Vaitometos’’ specialistai siūlydami jums smėliavimą ir antikorozinį padengimą visada pirmiausia įvertins klimatines sąlygas – nustatys oro ir metalo temperatūrą, santykinį drėgnumą ir nustatys, ar prieš pradedant darbus konstrukcijų temperatūra yra bent trim laipsniais virš rasos taško.

Įvertins plieno būklę (ar prieš smėliavimą būtinas plovimas gėlu vandeniu) gali patarti, ar reikia nustatyti ištirpusių chloridų kiekį pagal (ISO 8502-6 / ISO 8502-9).

Prieš smėliavimą su užsakovu mes visada aptarsime, ar yra metalo defektų (valcavimo defektų, suvirinimo purslų, nuodegų, aštrių briaunų) ir kiek reiktų investuoti, kad konstrukcijos būtų paruoštos pagal ISO 12944.

Aptarsime, kokį abrazyvinį srautą naudoti plieninių paviršių nuvalymui (smėlis, šlakas, aštriabriauniai metalo gabaliukai), o gal užtenka mechaninio paviršiaus apdirbimo pagal ISO 8501-1 / ISO 8501-2.

Remiantis aplinkos agresyvumu, kur ir kaip bus eksploatuojami metalo gaminiai patarsime, kokius dažų storius ir tipus naudoti pageidaujamam paviršiaus tarnavimo laikui pasiekti.

Mes ne tik nusmėliuosime, nudažysime metalo gaminius, bet ir kliento pageidavimu pateiksime darbų inspekcijos ataskaitą.

Visada laukiame Jūsų užsakymų.